Ik wens dit kot te verhuren omdat ik ga samenwonen.
Het kot is perfect centraal gelegen in antwerpen, in een zijstraat van de ossenmarkt, vlakbij de meir en op wandelafstand van al de hoge scholen/universiteiten.
Het kot neemt de volledige 2e verdieping in en bestaat uit : een inkom hal. Een keuken met 4 vuren, afzuiging en aanrecht. Een mooie grote eigen badkamer met douche, wc, lavabo met spiegel en een groot raam. Een grote living van 4m op 4m met ramen aan de straatkant. Warm in de winter, fris in de zomer. Het volledige kot is voorzien van een houten vloer.
De prijs is 450 euro per maand, en daar zit voor 50 euro kosten voor gas, electriciteit en water inbegrepen. Normaal kom je hier ook mee toe. Verbruik je meer, moet het verschil na 6 maanden bijgepast worden.
Internet wordt met de medekotbewonders (4) afgesloten en daarvoor dien je 20 euro extra per maand te betalen voor onbeperkt turbonet xl van telenet. Tv aansluiting is voorzien maar dient ook zelf afgesloten te worden (ikzelf had telenet).
Het kot/appartement is beschikbaar vanaf 1 maart 2012. Het huurcontract zal met de kotbaas afgesloten worden.
Interesse? je mag me altijd bellen/sturen.
Mvg,
steven
Reageren op dit kot
Neem direct contact op met Steven Jaspers, de kotbaas.